Poznajmy się

Cześć!

Nazywam się Grzegorz.

Zajmuje się oprawą muzyczną imprez od 2014 roku, a przez te lata zagrałem ponad 320 imprez co pozwoliło mi zebrać sporo doświadczenia które z pewnością przyda mi się podczas prowadzenia Waszego wesela.

Do każdego wesela podchodzę indywidualnie, aby było ono dokładnie takie jakie sobie wymarzyliście!

Jakiego sprzętu używam?

Profesjonalny sprzęt to gwarancja jakości!

Inwestycje w sprzęt to nie tylko wysoka jakość usług ale też komfort pracy i zaufanie do własnego nagłośnienia czy oświetlenia. Na co dzień pracuje na sprzęcie marek HK Audio, Pioneer, Electro Voice czy ADJ to nie tylko logo, ale też gwarancja niezawodności i najlepszego wykonania.

Oświetlenie dobrze dobrane

Oświetlenie jest sterowane przeze mnie za pomocą specjalistycznego oprogramowania dzięki czemu jest zawsze dopasowane do sytuacji na parkiecie.

Co mówią o mnie inni

Grzegorz taka imprezę rozkręcił że goście nie siedzieli za dużo i tańczyli do 6 rano. Święte prowadzi wesele a zabawy były niesamowite 🙂 Co do muzyki jak i oświetlenie to było wspaniałe! Goście byli po imprezie więcej niż zadowoleni. Możemy z całego serca polecieć Grzegorza za udaną imprezę! 🙂 Dziękuję jeszcze raz!
Patrick
Opinia z portalu weselezklasa.pl
To nie pierwszy raz, kiedy Grzegorz poprowadził dla nas imprezę, jednak tym razem o tyle wyjątkowo, ponieważ było to moje wesele.
Od samego początku byliśmy w stałym kontakcie. Wszystkie propozycje muzyczne zostały spełnione w 100% (a momentami były naprawdę wymagające).
Oświetlenie, dym do pierwszego tańca, dwie zabawy dla gości, oczepiny...wszystko profesjonalnie zagrane, poprowadzone, pełne śmiechu i wzruszeń. Grzegorz potrafi dobrać muzykę do każdego momentu, dla każdego gościa. Nieustannie czuwał nad przebiegiem imprezy informując mnie, o nadchodzących atrakcjach. Było to dla nas niezwykle ważne.
Będziemy go polecać zawsze i wszędzie! I mamy nadzieję, do zobaczenia!
Ewa
Opinia z portalu weselezklasa.pl
Bardzo polecam!!! 😃 Wszystkie wcześniejsze ustalenia zostały zachowane, w razie czego bez problemu można było zmienić coś w trakcie wesela. Dobrze dobrana playlista👌🏼 Sposób prowadzenia imprezy i zabawy na dużyyy plus! Wszyscy bawili się świetnie! Człowiek uśmiechnięty i pozytywny, z Nim zorganizujecie sobie wesele jakie chcieliście 🙂
Klaudia
Opinia z portalu weselezklasa.pl
Rewelacyjny DJ, gorąco polecam! Pan Grzegorz cudownie poprowadził nasze wesele, goście bawili się do białego rana! Pełen profesjonalizm, świetny sprzęt. Jeszcze raz dziękujemy ❤️
Ania
Opinia z portalu facebook.com
Zdecydowanie polecamy, wszystko było tak jak sobie zaplanowaliśmy, albo nawet lepiej. Bardzo dobry kontakt przed i w trakcie imprezy, dopasowanie do gości i ich muzycznych gustów. Zabawy bardzo ciekawe i z klasą.
Joanna
Opinia z portalu gdziewesle.pl

Filmy

Zdjęcia

DJ na wesele Śląsk
wesele boho chorzów
animacje taneczne
dj wesele
Animacje taneczne
Wspólne taneczne animacje
wesele łania chorzów
wesele taniec
Zabawy integracyjne
Koncert dla pana młodego